Cennik i regulamin

Rodzaj jazdy

Cena

Trening indywidualny 60 min. bez skoków 80 zł
Trening skokowy 100 zł
Jazda indywidualna na lonży 45 min.
(15 minut nauki siodłania, 30 minut jazdy)
60 zł
Karnet treningowy 4 jazdy (2 treningi skokowe, 2 ujeżdżeniowe)
(ważny 1 miesiąc)
320 zł

ZASADY KORZYSTANIA Z JAZD:
Skorzystanie z oferty jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Szkoły Jazdy Konnej przy Sportowym Klubie Jeździeckim Wesołe Kopytko:

W celu skorzystania z oferty należy posiadać ważne ubezpieczenie NNW. Prosimy przygotować się do jazdy poprzez założenie długich spodni i butów za kostkę na płaskiej podeszwie. Kaski jeździeckie udostępniamy na miejscu.
Karnety na jazdy są ważne 30 dni od daty pierwszej jazdy z karnetu. Jazdy niewykorzystane w terminie przepadają. Opłaty za niewykorzystane jazdy nie będą zwracane. Umówione jazdy można odwoływać telefonicznie lub smsowo najpóźniej poprzedniego dnia wieczorem. Nieobecność na umówionej jeździe z karnetu, która nie została w terminie odwołana, powoduje przepadnięcie jazdy. Nie ma potrzeby przychodzenia przed czasem: umówienie jazdy na konkretną godzinę oznacza, że mamy o tej godzinie przyjść na zajęcia. Należy zarezerwować sobie półtorej godziny licząc od tej godziny, na którą jesteśmy umówieni.

Ubezpieczenie NNW i warunki bezpieczeństwa:
Każdy jeździec dorosły oraz dziecko winien posiadać aktualne ubezpieczenie NNW.
Szkoła jazdy Wesołe Kopytko nie zapewnia ubezpieczenia NNW.
Specyficzne ubezpieczenia jeździeckie można wykupić w firmie Polish Prestige (www.pp1.pl)

Podczas jazd należy być wyposażonym w kask jeździecki z trzypunktowym zapięciem (do wypożyczenia na miejscu). Na jazdy skokowe dla osób nieletnich wymagana jest własna ochronna kamizelka jeździecka. Dzieciom bez kamizelek treningi skokowe nie będą prowadzone.

Warunki bezpieczeństwa jazd dla dzieci:
Dzieciom samodzielnie nie powodującym koniem będą prowadzone jazdy na lonży bądź jazdy indywidualne.

Komentowanie jest wyłączone